Descobreix les últimes novetats de Preconcret.
En aquesta secció publiquem les notícies més destacades de l'empresa, els últims projectes realitzats i articles d'actualitat relacionats amb el món dels prefabricats de formigó. Dona-li una ullada!

 
A Preconcret tenim una àmplia experiència en el sector de la construcció especialitzada en els prefabricats de formigó. Al llarg dels anys hem anat ampliant les línies de negoci a les que oferim les nostres solucions de construcció, una de les més desenvolupades és la línia industrial.

Des dels inicis, hem apostat per la construcció de naus industrials prefabricades de formigó per a empreses i particulars, creant solucions de construcció adaptades a les necessitats de cada client. El nostre equip tècnic i comercial està a disposició dels clients per aportar aquest plus d’informació avalada per la nostra experiència en el camp del formigó prefabricat.

Som una empresa en constant evolució i adaptació a les innovacions del sector, per poder oferir les solucions més adequades a cada projecte. El nostre equip de professionals dissenya rigorosament els detalls de l’estructura, l'estudi de les connexions entre els elements, l'estandardització dels tipus d'ús i la modulació de les mides.

Com a fabricants de prefabricats de formigó per a naus industrials, la nostra missió és oferir la millor col·laboració als nostres clients, des de la idea inicial, fins a la construcció final de projecte.
 
Preconcret et brinda els recursos i la experiència que necessites per l’èxit del seu projecte.
 
Facebook Twitter LinkedIn WhatsApp
Utilitzem cookies pròpies i de tercers per a millorar els nostres serveis i raons tècniques, per a millorar la teva experiència de navegació, per a emmagatzemar les teves preferències i, opcionalment, per a mostrar-te publicitat relacionada amb les teves preferències mitjançant l'anàlisi dels teus hàbits de navegació. Hem inclòs algunes opcions de configuració que et permeten dir-nos exactament les cookies que prefereixes i les que no. Prem ACCEPTAR per a consentir totes les cookies. Prem CONFIGURACIÓ per a decidir les opcions que prefereixes. Per a obtenir més informació sobre les nostres cookies accedeix a la nostra Política de cookies aquí: Més informació
Acceptar Rebutjar Configuració